OWR-081525L-32B
Číslo produktu DigiKey
3949-OWR-081525L-32B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWR-081525L-32B
Popis
SPEAKER 32OHM 15MW TOP PT 90.7DB
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32 Ohms Přijímač Reproduktor 15 mW 100 Hz ~ 20 kHz Horní část Obdélníkový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWR-081525L-32B Modely
Kategorie
Jmenovitý výkon
15 mW
Výrobce
Ole Wolff Electronics Inc
Výkon - max
20 mW
Balení
Nosič
Umístění portu
Horní část
Stav součásti
Aktivní
Tvar
Obdélníkový
Technologie
Magnetický
Materiál - kužel
Plastový
Typ
Přijímač
Materiál - magnet
Nd-Fe-B
Kmitočtový rozsah
100 Hz ~ 20 kHz
Ochrana proti vniknutí
IP67 - prachotěsný, Vodovzdorný
Samorezonanční kmitočet
320Hz
Koncovka
Pájecí podložky
Impedance
32 Ohms
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,591" Š (8,00mm x 15,00mm)
Účinnost - dBA
90,70
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Účinnost - testovací
15mW/1cm
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C