ERJ-3RQJ1R0V
Číslo produktu DigiKey
P1.0AHTR-ND - Páska a cívka (TR)
P1.0AHCT-ND - Řezaná páska (CT)
P1.0AHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-3RQJ1R0V
Popis
RES 1 OHM 5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-3RQJ1R0V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)