RCG06031R00JNEA
Číslo produktu DigiKey
541-RCG06031R00JNEATR-ND - Páska a cívka (TR)
541-RCG06031R00JNEACT-ND - Řezaná páska (CT)
541-RCG06031R00JNEADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCG06031R00JNEA
Popis
RES 1 OHM 5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RCG06031R00JNEA Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)