SZMM3Z18VST1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
Skladem : 29
Zenerova dioda 18 V 300 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VST1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM3Z18VST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM3Z18VST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM3Z18VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z18VST1G
Popis
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SZMM3Z18VST1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 100 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Impedance (max) (Zzt)
45 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 12.6 V