NSVR02100HT1G
Číslo produktu DigiKey
488-NSVR02100HT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NSVR02100HT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NSVR02100HT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSVR02100HT1G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 200mA Montáž na povrch SOD-323
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 100 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
4pF při 1V, 1MHz
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
950 mV @ 200 mA
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost