MM3Z18VST1G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MM3Z18VST1G |
Popis | DIODE ZENER 18V 300MW SOD323 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 53 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Zenerova dioda 18 V 300 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MM3Z18VST1G Modely |
Kategorie | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 50 nA @ 12.6 V |
Mfr | Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 900 mV @ 10 mA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz) | Pouzdro |
Tolerance ±2% | Dodávaná velikost pouzdra SOD-323 |
Výkon - max 300 mW | Základní číslo produktu |
Impedance (max) (Zzt) 45 Ohms |