SZMM3Z12VST1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
onsemi
Skladem : 103 162
Katalogový list
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 13 843
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Parametrický ekvivalent
Nexperia USA Inc.
Zenerova dioda 12 V 300 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z12VST1G
Číslo produktu DigiKey
SZMM3Z12VST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
SZMM3Z12VST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
SZMM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z12VST1G
Popis
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SZMM3Z12VST1G Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Montáž na povrch
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V