MM3Z12VST1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z12VST1G
Popis
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Podrobný popis
Zenerova dioda 12 V 300 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323
Modely EDA/CAD
MM3Z12VST1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerance
±2%
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
25 Ohms