NFM41PC155B1H3L
Číslo produktu DigiKey
490-12576-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-12576-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-12576-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM41PC155B1H3L
Popis
CAP FEEDTHRU 1.5UF 20% 50V 1806
Podrobný popis
1.5 µF Průchodkový kondenzátor 50V 6 A 9mOhm 1806 (4516 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM41PC155B1H3L Modely
Kategorie
Proud
6 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
9mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Pouzdro
1806 (4516 metrický), 3 PC podložek
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,063" Š (4,50mm x 1,60mm)
Kapacita
1.5 µF
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
50V