NFM21HC105R1C3D
Číslo produktu DigiKey
490-11839-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-11839-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-11839-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM21HC105R1C3D
Popis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0805
Podrobný popis
1 µF Průchodkový kondenzátor 16V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM21HC105R1C3D Modely
Kategorie
Proud
4 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Kapacita
1 µF
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Jmenovité napětí
16V