NFM18HC105C1C3D
Číslo produktu DigiKey
490-NFM18HC105C1C3DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFM18HC105C1C3DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFM18HC105C1C3DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM18HC105C1C3D
Popis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0603
Podrobný popis
1 µF Průchodkový kondenzátor 16V 2 A 20mOhm 0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM18HC105C1C3D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Proud
2 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Kapacita
1 µF
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Jmenovité napětí
16V