NFM18PC104R1C3D
Číslo produktu DigiKey
490-6969-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-6969-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-6969-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM18PC104R1C3D
Popis
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0603
Podrobný popis
0.1 µF Průchodkový kondenzátor 16V 2 A 30mOhm 0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM18PC104R1C3D Modely
Kategorie
Proud
2 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Kapacita
0.1 µF
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
16V