NFM18PS105D0J3D
Číslo produktu DigiKey
490-13394-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-13394-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-13394-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM18PS105D0J3D
Popis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Podrobný popis
1 µF Průchodkový kondenzátor 6,3V 2 A 30mOhm 0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM18PS105D0J3D Modely
Kategorie
Proud
2 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Kapacita
1 µF
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
6,3V