YFF31HC2A105MT000N
Číslo produktu DigiKey
445-16151-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-16151-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-16151-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YFF31HC2A105MT000N
Popis
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF Průchodkový kondenzátor 100V 6 A 5mOhm 1206 (3216 metrický), 4 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
YFF31HC2A105MT000N Modely
Kategorie
Proud
6 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
5mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Vložené ztráty
40dB při 800kHz ~ 2GHz
Pouzdro
1206 (3216 metrický), 4 PC podložek
Kapacita
1 µF
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,057" (1,45mm)
Jmenovité napětí
100V