YFF18SC1H223MT0H0N
Číslo produktu DigiKey
445-16140-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-16140-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-16140-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YFF18SC1H223MT0H0N
Popis
CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.022 µF Průchodkový kondenzátor 50V 1 A 50mOhm 0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
YFF18SC1H223MT0H0N Modely
Kategorie
Proud
1 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Vložené ztráty
30dB při 10MHz ~ 3GHz
Pouzdro
0603 (1608 metrický), 4 PC podložek
Kapacita
0.022 µF
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,028" (0,70mm)
Jmenovité napětí
50V