ECASD61C107M012KA0
Číslo produktu DigiKey
490-ECASD61C107M012KA0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-ECASD61C107M012KA0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-ECASD61C107M012KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECASD61C107M012KA0
Popis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
100 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 12mOhm 2000h při 105°C
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.5 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Kapacita
100 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
16 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
12mOhm