ECASD41A107M015KA0
Číslo produktu DigiKey
490-ECASD41A107M015KA0TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECASD41A107M015KA0
Popis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD
Podrobný popis
100 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 15mOhm 2000h při 105°C
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
15mOhm
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.2 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
10 V