ECASD31C476M040KA0
Číslo produktu DigiKey
490-ECASD31C476M040KA0TR-ND - Páska a cívka (TR)
490-ECASD31C476M040KA0CT-ND - Řezaná páska (CT)
490-ECASD31C476M040KA0DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECASD31C476M040KA0
Popis
CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 40mOhm 1000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECASD31C476M040KA0 Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Výrobce
Murata Electronics
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.6 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)
Kapacita
47 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
16 V
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm