DLW5ATN500MQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW5ATN500MQ2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW5ATN500MQ2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW5ATN500MQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW5ATN500MQ2L
Popis
CMC 6A 2LN 50 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 50 Ohms @ 100 MHz 6A DCR 13mOhm
Modely EDA/CAD
DLW5ATN500MQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
13mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,142" Š (5,00mm x 3,60mm)
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Výška (max)
0,093" (2,35mm)
Impedance při kmitočtu
50 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
6A