NFM21PC474R1C3D
Číslo produktu DigiKey
490-2537-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-2537-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-2537-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM21PC474R1C3D
Popis
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 0805
Podrobný popis
0.47 µF Průchodkový kondenzátor 16V 2 A 30mOhm 0805 (2012 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM21PC474R1C3D Modely
Kategorie
Proud
2 A
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Kapacita
0.47 µF
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Tolerance
±20%
Základní číslo produktu
Jmenovité napětí
16V