DLW5BTZ142TQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-DLW5BTZ142TQ2LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLW5BTZ142TQ2LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLW5BTZ142TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW5BTZ142TQ2L
Popis
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 56mOhm
Modely EDA/CAD
DLW5BTZ142TQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
56mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
100V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,197" Š (5,00mm x 5,00mm)
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Impedance při kmitočtu
1.4 kOhms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
1,5A