ACP3225-501-2P-T000
Číslo produktu DigiKey
445-172408-2-ND - Páska a cívka (TR)
445-172408-1-ND - Řezaná páska (CT)
445-172408-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACP3225-501-2P-T000
Popis
CMC 2A 2LN 500 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mOhm (typ.)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACP3225-501-2P-T000 Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm (typ.)
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
60V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,079" (2,00mm)
Impedance při kmitočtu
500 Ohms @ 100 MHz