ZASWA2-50DR-FA+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZASWA2-50DR-FA+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZASWA2-50DR-FA+
Popis
ABSORPTIVE SPDT, SSS, DC -50 GHZ
Podrobný popis
IO RF přepínače Mobilní, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Zkušební kmitočet
5GHz
P1dB
23dBm
Impedance
50Ohm
Typ tranzistoru RF
Mobilní, ISM, WCDMA, WiMAX
Napájecí napětí
-5V, 5V
Topologie
Absorpční
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Kmitočtový rozsah
0Hz ~ 5GHz