ZASWA-2-50DRA+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZASWA-2-50DRA+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZASWA-2-50DRA+
Popis
SS SWITCH, DC - 5000 MHZ, 50 OHM
Podrobný popis
IO RF přepínače Mobilní, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Zkušební kmitočet
5GHz
P1dB
24dBm
Impedance
50Ohm
Typ tranzistoru RF
Mobilní, ISM, WCDMA, WiMAX
Napájecí napětí
5V
Topologie
Absorpční
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Kmitočtový rozsah
0Hz ~ 5GHz