ZYSWA-2-50DR+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZYSWA-2-50DR+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZYSWA-2-50DR+
Popis
IC RF SWITCH SPDT 5GHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF přepínače Mobilní, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategorie
Izolace
20dB
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
1,9dB
Balení
Nosič
Zkušební kmitočet
5GHz
Stav součásti
Aktivní
P1dB
24dBm
Typ tranzistoru RF
Mobilní, ISM, WCDMA, WiMAX
Impedance
50Ohm
Topologie
Absorpční
Napájecí napětí
5V
Obvod
SPDT
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Kmitočtový rozsah
DC ~ 5GHz