ZASW-2-50DRA+
Číslo produktu DigiKey
3157-ZASW-2-50DRA+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ZASW-2-50DRA+
Popis
SOLID STATE SWITCH, DC 5000 MHZ
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF přepínače Mobilní, ISM, PCN, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategorie
Vložené ztráty
3dB
Výrobce
Mini-Circuits
Zkušební kmitočet
5GHz
Balení
Nosič
P1dB
23dBm
Stav součásti
Aktivní
Impedance
50Ohm
Typ tranzistoru RF
Mobilní, ISM, PCN, WCDMA, WiMAX
Napájecí napětí
-5V, 5V
Topologie
Reflexní
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Obvod
SPDT
Způsob montáže
Montáž na šasi
Kmitočtový rozsah
0Hz ~ 5GHz