MSP4TA-18+
Číslo produktu DigiKey
3157-MSP4TA-18+-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSP4TA-18+
Popis
ABSORPTIVE SP4T, MECH. SWITCH
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO RF přepínače ATE SP4T 50Ohm
Kategorie
Izolace
80dB
Výrobce
Mini-Circuits
Vložené ztráty
0,5dB
Balení
Hromadné balení
Zkušební kmitočet
18GHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
50Ohm
Typ tranzistoru RF
ATE
Napájecí napětí
24V
Topologie
Absorpční
Provozní teplota
-15°C ~ 45°C
Obvod
SP4T
Způsob montáže
Montáž na šasi
Kmitočtový rozsah
0Hz ~ 18GHz