MSC400SMA330B4N
Číslo produktu DigiKey
150-MSC400SMA330B4N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC400SMA330B4N
Popis
MOSFET SIC 3300V 400 MOHM TO-247
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 3300 V 11A (Tc) 131W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,97V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
37 nC @ 20 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+23V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
579 pF @ 2400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
131W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
3300 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
520mOhm při 5A, 20V