MSC025SMA330B4N
Číslo produktu DigiKey
150-MSC025SMA330B4N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC025SMA330B4N
Popis
MOSFET SIC 3300V 25 MOHM TO-247-
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 3300 V 106A (Tc) 800W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Modely EDA/CAD
MSC025SMA330B4N Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
31mOhm při 40A, 20V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
5V při 7mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
410 nC @ 20 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+23V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7080 pF @ 2400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
800W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
3300 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
18V, 20V