MSC080SMA330B4N
Číslo produktu DigiKey
150-MSC080SMA330B4N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC080SMA330B4N
Popis
MOSFET SIC 3300V 80 MOHM TO-247-
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 3300 V 41A (Tc) 381W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
105mOhm při 30A, 20V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2,97V při 3mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
55 nC @ 20 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+23V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3462 pF @ 2400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
381W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
3300 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V