LQA12B300C
Číslo produktu DigiKey
596-LQA12B300CTR-ND - Páska a cívka (TR)
596-LQA12B300CCT-ND - Řezaná páska (CT)
596-LQA12B300CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LQA12B300C
Popis
DIODE ARR SCHOTT 300V 6A TO263AB
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 300 V 6A Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.9 V @ 6 A
Výrobce
Power Integrations
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Doba zpětného zotavení (trr)
11.5 ns
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
25 µA @ 300 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
300 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AB
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
6A