25LC160C-H/SN je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Skladem : 533
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Skladem : 250
Skladem : 3
onsemi
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Skladem : 824
ABLIC Inc.
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 5 MHz 8-SOIC
25LC160C-H/SN
Číslo produktu DigiKey
25LC160C-H/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
25LC160C-H/SN
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 5MHZ 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
25LC160C-H/SN Modely
Taktovací frekvence
5 MHz
Balení
Trubice
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
6ms
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TA)