BR25H160F-2CE2 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Skladem : 2 338
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 4 658
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 824
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOP
BR25H160F-2CE2
Číslo produktu DigiKey
BR25H160F-2CE2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BR25H160F-2CE2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BR25H160F-2CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR25H160F-2CE2
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BR25H160F-2CE2 Modely
Kategorie
Taktovací frekvence
10 MHz
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)