S-25A160A0A-J8T2UD
Číslo produktu DigiKey
1662-S-25A160A0A-J8T2UDTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S-25A160A0A-J8T2UD
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 8SOP-J
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 6.5 MHz 8-SOP-J
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
6.5 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Doba cyklu zápisu - slovo, stránka
4ms
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Typ paměti
Netěkavý
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)