BR25H160F-2LBH2
Číslo produktu DigiKey
BR25H160F-2LBH2TR-ND - Páska a cívka (TR)
BR25H160F-2LBH2CT-ND - Řezaná páska (CT)
BR25H160F-2LBH2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BR25H160F-2LBH2
Popis
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
EEPROM Paměťový IO 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOP
Modely EDA/CAD
BR25H160F-2LBH2 Modely
Kategorie
Paměťové rozhraní
SPI
Mfr
Taktovací frekvence
10 MHz
Napájecí napětí
2,5V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)