V320LA7P není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
TDK
Skladem : 60 553
Katalogový list
Similar
TDK
Skladem : 8 645
Katalogový list
Eaton - Electronics Division
510 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Building Automation – Protect/Sense/Control
V320LA7P
Číslo produktu DigiKey
F1953-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V320LA7P
Popis
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
Littelfuse Inc.
Nárazový proud
1.2 kA
Řada
Energie
25J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
95 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
420 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
510 V