MOV07V320Y
Číslo produktu DigiKey
283-MOV07V320Y-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MOV07V320Y
Popis
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 1.2 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Nárazový proud
1.2 kA
Řada
Energie
31J
Balení
Sáček
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
100 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
415 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
510 V