B72207S2321K101
Číslo produktu DigiKey
495-1428-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72207S2321K101
Popis
VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 1.75 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 7mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72207S2321K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
1.75 kA
Řada
Energie
32J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
90 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
420 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Disk 7mm
Napětí varistoru (typické)
510 V