B72210S0321K101
Číslo produktu DigiKey
495-5939-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
B72210S0321K101
Popis
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 2.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 10mm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
B72210S0321K101 Modely
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
TDK
Nárazový proud
2.5 kA
Řada
Energie
50J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
185 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
420 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Disk 10mm
Napětí varistoru (typické)
510 V