SMCJ48CA není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Central Semiconductor Corp
Taiwan Semiconductor Corporation
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Microchip Technology
77,4V Svorka 19,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
SMCJ48CA
Číslo produktu DigiKey
SMCJ48CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMCJ48CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMCJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ48CA
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SMCJ48CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
19,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
48V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
53,3V