MMSZ3V3T1G
Číslo produktu DigiKey
MMSZ3V3T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMSZ3V3T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMSZ3V3T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMSZ3V3T1G
Popis
DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
43 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.3 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMSZ3V3T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms