SMCJ48CAE3/TR13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Central Semiconductor Corp
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Littelfuse Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Littelfuse Inc.
Similar
Similar
Bourns Inc.
77,4V Svorka 19,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMCJ)
SMCJ48CAE3/TR13
Číslo produktu DigiKey
SMCJ48CAE3/TR13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ48CAE3/TR13
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
19,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
48V
Průrazné napětí (min)
53,3V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V