SMCJ48CA
Číslo produktu DigiKey
283-SMCJ48CATR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ48CA
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 19,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMC
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
19,4A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Telecom
Typ
Zener
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
48V
Pouzdro
DO-214AB, SMC
Průrazné napětí (min)
53,3V