SMCJ48CA
Číslo produktu DigiKey
1655-SMCJ48CATR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ48CA
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 19,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
19,4A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V