SMBJ48CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ48CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ48CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ48CA
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 7,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,8A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
48V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
53,3V