SMBJ48CA-13-F
Číslo produktu DigiKey
SMBJ48CA-13-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ48CA-13-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ48CA-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ48CA-13-F
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 7,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ48CA-13-F Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V