SMBJ48CA-E3/5B
Číslo produktu DigiKey
SMBJ48CA-E3/5BGITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ48CA-E3/5BGICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ48CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ48CA-E3/5B
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 7,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V