SMBJ48CA-13
Číslo produktu DigiKey
SMBJ48CA-13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ48CA-13
Popis
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77,4V Svorka 7,7A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SMB
Modely EDA/CAD
SMBJ48CA-13 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
7,7A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
77,4V