SMBJ28CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ28CALFTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ28CALFCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ28CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ28CA
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,4V Svorka 13,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMBJ)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ28CA Modely
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
28V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
31,1V