SMBJ28CA
Číslo produktu DigiKey
SMBJ28CABTR-ND - Páska a cívka (TR)
SMBJ28CABCT-ND - Řezaná páska (CT)
SMBJ28CABDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ28CA
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,4V Svorka 13,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMBJ28CA Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
600W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Obousměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
28V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
31,1V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V